Õhupallid annavad iseenesest igale sündmusele piduliku õhkkonna. Kuid paljud ei piirdu sellega, täites sellise dekoratsioonielemendi täiendava tähendusega. Jutt käib inimestest, kes tellivad pealdistega õhupalle. Mõnel juhul ei anna selline lahendus mitte ainult originaalsust, vaid võib täita ka täiesti funktsionaalset rolli.

Sünnipäeva õhupallid

Igal sünnipäevalisel on hea meel saada kingitus, mille loomisel on inimene palju vaeva näinud. See tähendab, et ma ei ostnud seda lihtsalt poest, vaid panin oma hinge. Saate oma kingitust hõlpsasti isikupärastada, kaunistades selle pealdistega õhupallidega.

Nime tähistamine

Näiteks võite õhupallidele panna päevakangelase nime või initsiaalid ja siduda need oma kingitusega. Või, vastupidi, määrake annetaja, kui plaanitakse korraldada ulatuslik pidu, kus on palju külalisi. Sel juhul on pealdistega õhupallid suurepärane alternatiiv banaalsele õnnitluskaardile.

Soovid järgmiseks aastaks

Teine levinud õhupallide kasutusala on soovide rakendamine. Puhkuse lõpus saab sünnipäevalane nad taevasse lasta, soovides, et kõik kirjapandu läheks kuni järgmise sünnipäevani.

Pulmade kaunistamine

Täna ei üllata teid õhupallide kasutamine saali kaunistamiseks. Kuid pealdised aitavad teil seda teha omal moel ja eristuda teistest. Siin on vaid mõned lahendused:

laudadel lihtsate istumisplaatide asemel õhupallid külaliste nimedega;

pealdised iga noorpaari kõige silmatorkavamate iseloomuomadustega;

armastussõnad ja soovid noorele perele;

abikaasade nimede võrrand, mille külalised koos pallidega koju viivad.

Muud kasutusalad

Tegelikult ei piira klientide fantaasiat miski. Kas ettevõte jagab oma uue poe avamisel õhupalle? See on rumal. Täitke need pealdisega esimeste klientide allahindluse summa kohta. Esiteks meeldib see lahendus inimestele palju rohkem kui lihtne flaier. Teiseks sunnib see ostjaid boonust võimalikult kiiresti maha müüma. Ja kassa, kus allahindluste väljastamisel pallid kogunevad, näeb välja väga ilus ja pidulik.

Kas olete otsustanud oma sõpra poissmeesteõhtu puhul rõõmsalt õnnitleda? Võtke endaga kaasa lahedate pealdistega õhupallid. Nendest lahti lastes jätab peigmees "hüvasti" poissmeheelu meeldivate elementidega: siin lendasid öised koosviibimised sõpradega, iganädalane kalapüük kadus pilvedesse, siin vabaneb paaritutest sokkidest ja mustadest nõudest jne.

Mitte ainult pidulikud, vaid ka lastele harivad on õhupallid, millele on kirjutatud tähtedega lillede nimed: inglise, hispaania, hiina või mõnes muus keeles, mida teie laps õpib.

Kas teate, kuidas abieluettepanek tüdrukut puudutab, kasutage pealdistega õhupalle? See tähendab, et igasuguseid võimalusi on palju. Peaasi on pöörduda tõeliste professionaalide poole, kes mitte ainult ei vii kõiki teie ideid ellu, vaid teevad seda ka võimalikult tõhusalt. Jäta soov Puffers ettevõttele kohe ja garanteeri endale helge ja unustamatu puhkus!