Tihti tuleb silmitsi seista järgmise küsimusega klientidelt: "Kui palju maksab saali kaunistamine pulmadeks õhupallidega, kui palju see maksab?" Ausalt öeldes on sellele küsimusele peaaegu võimatu üheselt vastata, vähemalt hetkeni, mil me saali näeme ja teie nägemust ja soove kuuleme. Kuid me peame oma kohuseks aidata teid suunata nii, et te kujutaksite ette selliste teenuste maksumust ja ehete eelarvesse kuluvat summat. Seetõttu sündis see, ma loodan, kasulik artikkel :)

Millised tegurid määravad pulmade kaunistamise lõpliku hinna?

Teie pulmanägemus, eelistused ja soovid. Kuna pole ühtegi sarnast, on teie enda pulma esitlus väga individuaalne. Igaühel on oma nägemus kaunistusest, kellelegi meeldib, et pulmas on palju õhupalle ja kõik tsoonid on täidetud, keegi on pigem "tagasihoidlik ja maitsekas" ning keegi unistab temaatilistest pulmadest, mida keegi teine ​​ei tee. kellel.

Toimumiskoht, õigemini saali iseärasused ja kompositsioonide toimetamise ja arranžeerimise võimalus selles. On suuri saale, kus on vajalik valik elemente, mis näeksid ambitsioonikamad välja ja ei läheks kaduma, ei vajuks suurtesse ruumidesse. Ja on väikseid esinemiskohti, kus on oluline mitte üle pingutada, mitte muuta saali visuaalselt väiksemaks, pöörata rohkem tähelepanu detailidele. Vastavalt sellele mõjutavad kompositsioonide endi valikut ja nende suurust nii saali stiil kui ka suurus, kinnituspunktide olemasolu ja laudade paigutus, lava asukoht, sissepääs, tantsupõrand. Mis siis, kui administratsioon ei luba kategooriliselt midagi seintele kinnitada? See pole probleem, meil on mitmesuguseid kompositsioonivõimalusi, mis ei nõua kinnitusi. Igal juhul on pulmapaigas dekoraatoriga kohtumine igati soovitav.

Pulmaekraani paigaldamine Kasutamine kangaste ja muude dekoratiivmaterjalide kujundamisel. Kas kaunistus koosneb ainult pallidest või lisatakse kunstlilli, kangaid, paelu ja muid elemente. Registreerimise maksumus koos kangaste, paelte, paberi jms kaasamisega on suurem.

Samuti mõjutab hinda raskete nagide kasutamine kanga ja õhupallidega konstruktsioonide (ekraanid, kaared ja muud sarnased kompositsioonid) toetamiseks. Kõik see on renditud ja pärast pulmi peate minema demonteerima, et need konstruktsioonid lahti võtta.

Kaugus linnast. Saali kaunistamise maksumus linnas erineb sama kaunistuse maksumusest maal, kuna teisel juhul lisanduvad kalkulatsioonile transpordikulud ja kolimise ajakulu. Seega tuleks seda punkti arvesse võtta.

Lisateenuste tellimine:

kommipulkade kaunistamine;

pallid fotosessiooniks;

soovide raamatud, pulmatarbed;

õhupallidest süda taevasse lennutamiseks.

Helistage või kirjutage meile.