Õhupallidel on kõrge ohutusaste. Need on puudutamisel meeldivad, võivad olla mis tahes värvi ja tooniga ning sobivad ideaalselt lõbusateks lastemängudeks. Lastepeol, koolilõpetamisel või sünnipäeval, sõprade või uute tuttavatega pakub selline melu kõigile naudingut ega nõua korraldajatelt keerulisi rekvisiite.

Õhupallimängud lastele

Kes esimesena mõtles mängus õhupalle kasutada, pole teada. Tõenäoliselt sündis selline idee rohkem kui ühes peas ja meie maakera eri paigus. Kuid tänapäeval ei möödu ükski lastepuhkus ilma, et nendega algaks lõbus. Pallimängud võivad olla meeskondlikud ja individuaalsed – kõik oleneb peol viibivate laste arvust.

Sünnipäevapeole kogunenud väikesele sõpruskonnale soovitame mängida "Üllatust". Pange ühte pallidesse komm või väike kingitus, seejärel lisage sellele ülejäänud ja koguge neist kimp või pange läbipaistvasse kotti. Seejärel paluge lastel kõike lõhkuda, teatades, et ühel neist on imeline üllatus. Pallikesi saate poputada hambaorkide või teritatud pliiatsitega.

"Naljakad rohutirtsud" või "Känguru". Vana vene lõbu kottides hüppamisega muutub põnevaks etenduseks, kui koti asemel kasutada põlvede vahele surutud õhupalli. Mõõtke hüppekaugus, kinkige lastele erinevat värvi õhupalle ja valmistage võitjale väike auhind. Selles mängus võib olla teine ​​voor – vanemate jaoks.

"Printsessi torn" või "Osavad ehitajad". Kui suudate moodustada kaks lastest võistkonda, mõlemas vähemalt 3-4 inimest, siis on õhupallide torni ehitamisel tore võistlus. Kasutada saab erineva suuruse ja kujuga palle, peaasi, et ehitada torn, mis laiali ei läheks. Võidab meeskond, kelle torn kestab kõige kauem. Võitjaid saad premeerida maiustustega.

"Air Stream" või "Tumbleweed". Selles mängus seisavad lapsed ühes reas, viimasele antakse pall käes. Pall söödetakse üle peade. Ja kui ta tuleb reas esimese lapse juurde, siis laseb ta alla ja annab jalge vahele. Mängi nokaudina. Kes õhupallist ilma jääb, on mängust väljas. Viimane, kelle juurde ta jääb, kuulutatakse võitjaks.

Täiskasvanute mängud õhupallidega

Õhupallidega meelelahutus on nõutud ka täiskasvanute ettevõtetes. Eriti sageli kasutatakse neid pulmades ja firmapidudel. Siin on mitu võimalust.

"Õhulasketiir". Pallid seotakse paela külge reas, samal kõrgusel. Osalejatele jagatakse noolemängu. Reeglid on lihtsad: võidab see, kes 3-5 katsega kõige rohkem lõhkeb.

"Burst the balloon" või "Merry meetings". See on väga lõbus mäng. Ta vajab meestele istumiseks mitut tooli. Eelpuhutud pallid asetatakse nende põlvedele. Nõrk pool seltskonnast peaks istuma mehe sülle, et õhupall lõhkeks.

Nagu näete, võivad pallid muutuda mitte ainult ilusaks

kaunistus, aga ka suurepärane atribuut põnevatele mängudele. Ja isegi kui nad lõhkevad, ei ärritu keegi, vastupidi, kõigil on lõbus.